O nás ….

Našu spoločnosť založil v roku 1993 Ján Vrška starší. Začali sme fungovať ako dopravná spoločnosť. Spočiatku sme začali zabezpečovať vnútroštátnu prepravu, neskôr sme rozšírili transporty do krajín EÚ, ako sú Nemecko, Holandsko, Belgicko a Francúzsko.

Od roku 1997 sme členom združenia Česmad Slovakia, ktoré je súčasťou Medzinárodnej únie pre cestnú dopravu (IRU).

Postupným rozvojom sme sa začali zaoberať aj inými činnosťami, ako sú skladovanie a špedícia. Zaoberáme sa taktiež logistikou  v automobilovom priemysle a prepravou ľahkých tovarov v gitterboxoch veľkoobjemovými mega-návesmi. Samozrejmosťou je zabezpečovanie prepravy so štandardnými návesmi s vnútornou výškou 2,8 m a 2,6 m. Doplnkovými vozidlami sú vozidlá značky MAN, ktoré využívame na dovoz kusových zásielok do nášho skladu alebo pre rozvozy tovarov po Slovensku a ČR. V súčasnosti vykonávame prepravy do takmer všetkých krajín EÚ a zaoberáme sa aj prepravou ADR tovarov.


Od roku 2005 ponúkame pre našich zákazníkov skladovanie, dovoz a následnú distribúciu tovarov, pričom zabezpečujeme kompletnú neutralizáciu tovaru i dokladov. Tieto služby sa pre našich zákazníkov osvedčili a stali sa celkom výhodné.

Rozvojom obchodných reťazcov na Slovensku sme sa začali zaoberať dovozom spotrebného tovaru s výmenou paliet, z čoho vyplýva ďalšia doplnková činnosť našej spoločnosti - zber, oprava a následné vrátenie paliet zákazníkovi.

Technický stav vozidiel pravidelne kontrolujeme v našom servise, pričom vykonávame rôzne opravy aj pre iných zákazníkov.

Ak Vás niektorá z týchto činností zaujala, môžete sa o nej dozvedieť na našej stránke ešte viac, alebo nás kontaktujte.

 

Ďakujeme Vám, že ste navštívili našu stránku.

Ján Vrška, Transport - Spedition